tachoscan efektīva analogo un digitālo tahogrāfu vadītāju darba un atpūtas laika uzskaite

TachoScan ir inovatīva un precīzi strādājoša programmatūra, kas veidota, lai nolasītu, arhivētu un analizētu analogo tahogrāfu diskus (tahogrammas), vadītāju kartes un digitālos tahogrāfus. TachoScan atbilst spēkā esošajiem noteikumiem par vadītāju darba un atpūtas laiku, t.sk. Eiropas Parlamenta Regulu 561/2006/EC. Programmatūras datu analīzes kvalitāti augstu novērtējušas un atzinušas Eiropas autotransporta uzraudzības institūcijas. Šobrīd šo programmatūru gan izbraukumos uz ceļa, gan uzņēmumos izmanto autotransporta uzraudzības iestādes Polijā, Rumānijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, Vācijā un Čehijā. TachoScan noderīgās iespējas un funkcionalitāte pārbaudīta vairāk kā 3000 autotransporta uzņēmumos.
Programmatūra apvieno iespēju nolasīt, arhivēt un visaptveroši analizēt analogo tahogrāfu tahogrammas (papīra diskus, kartes jeb ripas), vadītāju viedkartes un digitālos tahogrāfus. TachoScan analizē vadītāju darba un atpūtas laiku, balstoties uz nolasīto informāciju, un parāda visus pārkāpumus un neregularitātes. TachoScan uzrauga datus gan par viena vadītāja, gan apkalpes (komandas) darbībām un tās tiek noteiktas automātiski. Tachoscan ļauj salīdzināt datus, kas nolasīti no vadītāju kartēm ar tiem, kas nolasīti no digitālā tahogrāfa atmiņas. Programma automātiski veido pārskatu un grafisku skaidrojumu par katru vadītāja izdarīto pārkāpumu. TachoScan arī ļauj salīdzināt braucienus tajā pašā maršrutā. Elektroniskā paraksta derīgums tiek automātiski pārbaudīts visiem programmā analizajiem digitālajiem datu failiem. Tachoscan programmatūrā ir iekļautas atskaites, kas ļauj izveidot vairākus sarakstus un salīdzinājumus un iegūt saprotamu informāciju par vadītājiem, to darba laiku un notikumu pārkāpšanu. Vienkāršā un intuitīvā uzbūve padara to ļoti vienkārši lietojamu ne tikai personām ar augsta līmeņa datorprasmēm, bet gan ikvienai personai. Tachoscan atrisina obligātās autotransporta uzņēmumiem saistošās Eiropas Parlamenta Regulas 561/2006/EC prasības par datu nolasīšanu/arhivēšanu.

TachoScan iespējas

TachoScan Analog nodrošina datu iegūšanu no papīra tahogrammām ar skenera palīdzību. Vienlaicīgi iespējams nolasīt līdz 6 tahogrammām. Lai arī INELO rekomendē izmantot Canon skenerus vai multifunkcionālās iekārtas (skeneris + printeris), praksē iespējama savietojamība ar jebkuru skenera funkciju nodrošinošu ierīci. Tāpat TachoScan Analog ļauj digitāli pārveidot datus no jebkuras paaudzes tahogrammām - standarta, pseidopakāpeniskās. Šis ir līdz šim zināmais efektīvākais risinājums tahogrammu datu apkopošanai.


Pārkāpumu pārbaude
Pārkāpumu analīze, kuru izmanto autotransporta uzraudzības institūcijas Polijā, Vācijā, Čehijā,Apvienotajā Karalistē, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Rumānijā – tādējādi uzņēmumam tiek nodrošināta pilna kontrole par pārkāpumiem, ņemot vērā valsti, kurā tie ir notikuši.

Atbilstība noteikumiem
Atbilstība jaunākajām tiesību normām, tādējādi transporta uzņēmumam nav jāuztraucas, vai transportlīdzekļa vadītāju darba laika arhivēšana un analīze atbilst spēkā esošajiem noteikumiem.

Droša dublēšana
Viegla un droša datu arhivēšana, ieskaitot skaidru atskaišu veidošanu, tādējādi ļaujot transporta uzņēmumam izvairīties no sodu sekām par pilnīgu datu neesamību.


Savietojamība
Saderīga ar visām ierīcēm, kas paredzētas analogo un digitālo taogrāfu datu lejupielādei, tādējādi Klients nav pakļauts nekadām papildus izmaksām, lai pielāgotu programmatūrai nolasīšanas ierīces.

Darba racionalizēšana
Datu lejupielāde, arhivēšana un analīze vienā sistēmā no analogajiem un digitālajiem tahogrāfiem ievērojami racionalizē  jebkura transporta uzņēmuma darbību.

Datu verifikācija
Iespēja salīdzināt datus no vadītāju kartēm un digitālajiem tahogrāfiem nodrošina lejupielādēto datu verificēšanu.


Vairāku darbstaciju sistēma
Iespējams izvēlēties starp vienas vai vairāku darbstaciju sistēmas versijām, kas ļauj lietot sistēmu vienlaicīgi vairākiem lietotājiem.

 


uzziniet papildus

uzziniet vairāk