tachoscan driver darba un atpūtas laika pārbaude šoferiem

Aptuveni 90% no pārkāpumiem, ko autovadītāji mēdz izdarīt, bieži tiek izraisīti nepietiekami pārzinot spēkā esošos satiksmes noteikumus. Esot ceļā, vadītājs nav informēts par to, cik vēl ilgi atļauts vadīt auto, cik stundas atpūtas vēl ir atlikušas vai kā plānot savu darbu tuvākajās dienās. Vissvarīgākais ir sasniegt brauciena galapunktu.

Vai vēlaties samazināt līdz minimumam vadītāju izdarītos pārkāpumus un tādējādi izvairīties no neparedzētiem izdevumiem?

Vai vēlaties vadīt savu auto ievērojot satiksmes noteikumus, lai kravu būtu iespējams nogādāt bez problēmām?

Vai vēlaties izvairīties no sodu maksāšanas, kas ievērojami iztukšo vadītāju makus, kad tiek tiek notverti pārbaudēs uz ceļa?
TachoScan® Driver ir programmatūra, kas nodrošinās jūsu darbiniekus ar regulāru informāciju par: 

Šī efektīvā risinājuma izmantošana palīdzēs vadītājiem ikdienas darba kārtībā un tajā pat laikā ļaus izvairīties no sodu maksāšanas, kas tiek uzliktas pārbaudēs uz ceļa.


Programmas trīs pamatfunkcijas:


Kā TachoScan Driver® darbojas?

Portatīvajā datora instalētā programma analizē vadīšanas laiku, kā arī pārkāpumus, par pamatu izmantojot no vadītāja kartes nolasītos datus. 
Kolīdz vadītāja karte ir nolasīta, galvenajā kopsavilkuma logā tiek parādīta pamata informācija:

 


Programmas saskarne

Programmas sākuma logs
No šī līmeņa var viegli atvērt noteiktas iespējas: 
Vadītāja pārkāpumu logs
Logs automātiski rāda pārkāpumus saskaņā ar Regulu (EK) 561/2006 par izvēlēto vadītāju laikposmā "šodien + iepriekšējās 28 dienās"
Naudas sodu summas tiek parādītas balstoties uz vadītāja tarifu klasifikāciju.
Plāna logs
Pamatojoties uz faktiskajiem datiem, programmatūra plāno vadītāja darbu, t.i. transportlīdzekļa vadīšanas laiku un atpūtas laikposmus līdz nākamās nedēļas beigām. Plāns tiek veidots pamatojoties uz "Regulu (EK) Nr. 561".
Šībrīža kopsavilkuma logs
​Šis logs satur sekojošu informāciju:

uzziniet papildus

uzziniet vairāk