tachoscan

 

Profesionāla programmatūra vadītāju darba laika reģistrēšanai un analīzei no analogajiem un digitālajiem tahogāfiem. Atbilstoša jaunākajām likuma prasībām - to izmanto arī ITD, BAG, Čehijas Policija un Autotransporta Inspekcija. Rekomendē Instytut Transportu Samochodowego (Motoru Transports Institūts) un transporta biedrības. Tā pārbauda ierakstīto dau pareizību un nodrošina uzņēmējus ar uzticamu informāciju par vadītāju darba laiku.
Sīkākai informācijai par TachoScan programmatūru dodieties uz www.tachoscan.com.
TachoScan® for Kontroles institūcijām

Kontroles institūcijām, kas atbild par tahogrāfu datu uzraudzību, domāta speciāla TachoScan programmatūras versija. Tā ir nodrošināta ar speciālu inrefeisu, kas ļauj veikt ātru un precīzu kontroli gan izbraukumos uz ceļa, gan uzņēmumos. Tā nodrošina kontroles statistikas uzglabāšanu, kā arī datu arhivēšanu. Īpaši to novērtējuši BAG Vācijā, ITD Polijā, ARR Rumānijā un Policija Čehijā.
Sīkākai informācijai dodieties uz www.tachoscan.com/26,for,supervisory,bodies.

 

TachoScan ir inovatīva un precīzi strādājoša programmatūra, kas veidota, lai nolasītu, arhivētu un analizētu analogo tahogrāfu diskus (tahogrammas), vadītāju kartes un digitālos tahogrāfus. Tā ir balstīta uz spēkā esošajiem likumiem par vaītāju dara laiku, t.sk. Eiropas Parlamenta Regulu 561/2006/EC. Programmatūras datu analīzes kvalitāti augstu novērtējuši un atzinuši Eiropas kontrolējošās institūcijas. Šobrīd programmatūru gan izbraukumos uz ceļa, gan uzņēmumos izmanto Autotransporta Inspekcijas Polijā, Rumānijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, BAG Vācijā un Čehijas Policija. Tās augstās iespējas un funkcionalitāte pārbaudīta vairāk kā 3000 autotransporta uzņēmumos, no kuriem saņemtas daudz rekomendāciju, starp tiem arī Motoru Transporta Institūts un autotransporta asociācijas. Programmatūra apvieno iespēju nolasīt, arhivēt un visaptveroši analizēt analogo tahogrāfu tahogrammas (diskus), vadītāju viedkartes un digitālos tahogrāfus. Tā analizē vadītāju darba un atpūtas laiku balstoties uz nolasīto informāciju un parāda visus pārkāpumus un neregularitātes. Tā uzrauga datus gan par viena vadītāja, gan apkalpes (komandas) darbībām, kas tiek noteiktas automātiski. Tachoscan ļauj salīdzināt datus, kas nolasīti no vadītāju kartēm ar tiem, kas nolasīti no digitālā tahogrāfa atmiņas. Tā automātiski veido pārskatu/skaidrojumupar par katru vadītāja izdarīto pārkāpumu. Tā arī ļauj salīdzināt braucienus tajā pašā maršrutā. Elektroniskā paraksta derīgums tiek automātiski pārbaudīts par visiem digitālajiem datu failiem, kas tiek analizēti programmā. Tachoscan programmatūra iekļauj iebūvētu atskaišu dzinēju, kasļauj tās lietotājam izveidot vairākus sarakstus un salīdzinājumus, lai iegūtu ticamu informāciju par vadītājiem, to darba their working time and contravention of rules. Vienkāršā un intuitīvā darbība padara to ļoti vienlārši lietojamu ne tikai personām ar augsta līmeņa datorprasmēm, bet arī ikvienam personāla. Tachoscan atrisina obligātās autotransporta uzņēmējiem saistošās Eiropas Parlamenta Regulas 561/2006/EC prasības par datu nolasīšanu/arhivēšanu.

 

TachoScan Analog nodrošina datu iegūšanu no papīra tahogrammām ar skenera palīdzību. Vienlaicīgi iespējams nolasīt līdz 6 tahogrammām. Lai arī INELO rekomendē izmantot Canon skenerus vai multifunkcionālās iekārtas (skeneris + printeris), praksē iespējama savietojamība ar jebkuru skenera funkciju nodrošinošu ierīci. Tāpat TachoScan Analog ļauj digitāli pārveidot datus no jebkuras paaudzes tahogrammām - standarta, pseidopakāpeniskās. Šis ir līdz šim zināmais efektīvākais risinājums tahogrammu datu apkopošanai.


узнать больше

подробнее