TachoReader Combo - pārnēsājams tahogrāfu un karšu lasītājs

TachoReader Combo ir robusts, pārnēsājams un viegli lietojams digitālo tahogrāfu un vadītāju karšu lasītājs, kas ir lietojams gan birojā, gan arī ārpus biroja. Tas atbilst spēkā esošajām likumu prasībām par digitālo tahogrāfu datu nolasīšanu un uzglabāšanu un ir savietojams ar visu ražotāju tahogrāfiem. Pieejama 8x ātrāka nolasīšanas iespēja tahogrāfiem, kas atbalsta šādu iespēju.

Lasītājs ir aprīkots arī ar ligzdu digitālajām vadītāju kartēm, tādēļ tās iespējams nolasīt gan bez digitālā tahogrāfa, gan datora, kas aprīkots šādu karšu nolasīšanai. Tas būtiski ietaupa laiku, kas ikreiz tiek patērēts nolasot vadītāja karti caur digitālo tahogrāfu ar lejupielādes atslēgu un tahogrāfā ievietotu uzņēmuma karti. Vadītāja kartes lasījums notiek ātri - 40 sekunžu laikā. Risinājumi datu lejupielādei, kas vadītāja kartes lasa caur tahogrāfu, ir lietošanā sarežģītāki un katrs lasījums var aizņemt vismaz 10-60 minūtes.

Tahogrāfa atmiņas lejupielādi nodrošina komplektā esošais kabelis, kas nodrošina savienojumu ar visu ražotāju digitālajiem tahogrāfiem. Lai efektīvi izmantotu jūsu laiku, lasītājs nodrošina iespēju izvēlēties dažādus lejupielādējamos laikposmus (visa tahogrāfa atmiņa, kopš iepriekšējās lejupielādes, pēdējās 28 dienas u.c.). 

Lasītāja atmiņā iespējams uzglabāt tūkstošiem lasījumu. Papildus iegādājoties programmatūru TachoScan, nolasītos datus iespējams atvērt un iegūt informāciju par vadītāju darba un atpūtas laiku, pārkāpumiem, mēneša darba stundām, virsstundām, darba stundām naktī u.c.

TachoReader Combo komplektācija:

Papildus tahogrāfa nolasīšanai ir nepieciešama uzņēmuma karte, kuru Latvijā ir iespejams saņemt Autotransporta Direkcijā.

TachoReader Combo Plus lietošanas instrukcija 


uzziniet papildus

uzziniet vairāk